Yhdistyksen hallitus 2021


Puheenjohtaja

Timo Auranen, p. 041 505 7668, auranen.timo@gmail.com

Hallituksen 2021 jäsenet (aakkosjärjestys)

Eila Anttila, p. 040 583 4717, eila.al.anttila@gmail.com, hallituksen jäsen

Kristina Horiuchi, p. 044 080 9001, kristina.horiuchi@gmail.com, matkavastaava

Antero Huttunen, p. 041 515 5851, antero.huttunen@kolumbus.fi, sihteeri, liikuntakerho

Pirjo-Liisa Kangasniemi, p.050 559 3171,  pirjo-liisa.kangasniemi@elisanet.fi, varapj.

Ritva Koponen, p. 0503069047, kokousemäntä

Pirjo Lampinen, p. 050 368 1125, pirjoleena@welho.com, jäsensihteeri (jäsenrekisterivastaava)

Marja Paasio, p. 040 578 9882, paasiomarja@gmail.com, matkavastaava

Aija Rikala, p. 050 555 2515, aija.rikala@gmail.com, hallituksen jäsen

Virpi Weide, p. 050 357 4247, virpiweide@hotmail.com, teatteri, elokuva


Hallituksen ulkopuoliset toimijat 2021


Marja-Leena Komulainen, p. 040 825 1045, komulainen.marjaleena@gmail.com, kirjallisuuspiiri 

Erkki Komulainen, p. 040 502 4491, erkki.oh5sw@gmail.com, toistaiseksi: verkkosivut, facebook, digineuvonta

Oili Terhola, p. 040 568 1170, oili.terhola@live.com, taloudenhoitaja

Lea Tikkanen, p. 040 501 7533, lea.tikkanen@hotmail.com, jooga 



Vuoden 2020 hallitus kokouksessaan





Edustukset

Erkki Komulainen oli v 2021-2023 Kansallisen senioriliiton valtuuston jäsen.




Tietosuoja- ja jäsenrekisteriseloste

Yhdistyksen jäsenrekisteriselosteen näet alla. Yhdistys ja jäsenrekisteri noudattavat voimassa olevaa EU:n tietosuojakäytäntöä. Sinulla on oikeus saada tietoa jäsenrekisterin sisällöstä omalta kohdaltasi. Pyyntö osoitetaan yhdistyksen jäsenrekisterivastaavalle (Pirjo Lampinen).