Hallitus 2023

Pirjo-Liisa Kangasniemi, puheenjohtaja
pirjo-liisa.kangasniemi@elisanet.fi
p. 050 559 3171

Pirjo Lampinen,  sihteeri ja jäsenasiat
pirjoleena@welho.com
p. 050 368 1125

Loput jäsenet aakkosjärjestyksessä

Eila Anttila, varapuheenjohtaja
eila.al.anttila@gmail.com
p. 040 583 4717

Kristina Horiuchi, matka- ja retkivastaava
kristina.horiuchi@gmail.com
p. 044 080 9001

Ritva Koponen, emäntä
hemu@kebomed.fi
p. 050 306 9047

Berit Mannfors, hallituksen jäsen
bemannfors@gmail.com
p. 044 212 6661

Marja Paasio, matka- ja retkivastaava
paasiomarja@gmail.com
p. 0405789882

Leena Tynkkynen, hallituksen jäsen
tynkkynenleena@gmail.com
p. 040 7008921

Virpi Weide, elokuvat ja teatteri
virpiweide@hotmail.com
p. 050 357 4247


Hallituksen ulkopuoliset toimijat

Auli Karvonen, käsityökerho
p. 050 306 6929

Antero Huttunen, liikuntakerho
antero.huttunen@kolumbus.fi
p. 041 515 5851

Erkki Komulainen, verkko, tapahtumakalenteri, Facebook, tiedotus, digineuvonta
erkki.oh5sw@gmail.com
p. 040 502 4491

Marja-Leena Komulainen, kirjallisuuskerho
komulainen.marjaleena@gmail.com
p. 040 825 1045

Oili Terhola, taloudenhoitaja
oili.terhola@live.com

Hallitus kokouksessaan




Edustukset

Erkki Komulainen on kautena 2021-2023 Kansallisen senioriliiton valtuuston jäsen.

Pirjo-Liisa Kangasniemi on 2021-2022 Helsingin Kansallinen Senioripiiri ry: jäsen ja Helsingin kaupungin vanhusneuvoston jäsen.

Tietosuoja- ja jäsenrekisteriseloste

Yhdistyksen jäsenrekisteriselosteen näet alla. Yhdistys ja jäsenrekisteri noudattavat voimassa olevaa EU:n tietosuojakäytäntöä. Sinulla on oikeus saada tietoa jäsenrekisterin sisällöstä omalta kohdaltasi. Pyyntö osoitetaan yhdistyksen jäsenrekisterivastaavalle (Pirjo Lampinen).